شهردار و عضو شورای شهر شیراز به عضویت افتخاری بنیاد خیریه مرحوم نمازی در آمدند

به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، مهندس «حیدر اسکندر پور» شهردار شیراز و دکتر«قاسم مقیمی» عضو شورای شهر شیراز ضمن تجلیل از مدافعان سلامت مرکز آموزشی درمانی نمازی به عضویت افتخاری بنیاد خیریه محمد نمازی در آمدند.

شهردار شیراز

به گزارش روابط عمومی بنیاد خیریه محمد نمازی؛ دکتر «محمدصادق مسعودی »سرپرست مرکز، در این دیدار ضمن تشکر از همدلی و همراهی مردم و مسئولین با مدافعان سلامت افزود: با توجه به اینکه مرکز آموزشی درمانی نمازی از ابتدای شیوع بیماری کرونا علاوه بر خدمت رسانی به بیماران کووید به دیگر بیماران اعزامی از سایر مراکز، خدمات فوق تخصصی نیز ارائه می دهد، شاهد پذیرش حجم بالایی از مراجعین از سایر نقاط کشور هستیم ولی در روزهای سخت مقابله با کرونا همراهی و همدلی همشهریان و مسئولین روحیه کار و تلاش را درمدافعان سلامت صد چندان کرد که جای تقدیر وتشکر دارد.

در ادامه مهندس «حیدر اسکندرپور » شهردار شیراز با اشاره به برنامه ریزی صحیح دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مقابله با بیماری کرونا، سطح بندی و تشکیل منظم جلسات ستاد مقابله با کرونا را از دلایل موفقیت این دانشگاه در مهار و کنترل این بیماری عنوان کرد وافزود: از ابتدای شیوع این بیماری شاهد از خود گذشتگی مدافعان سلامت در مرکز آموزشی درمانی نمازی هستیم که قابل ستایش است.

در این دیدار همچنین دکتر «قاسم مقیمی» عضو شورای شهر شیراز گفت: با به توجه به سختی ها و زحمات کار مدافعان سلامت اگر هر ثانیه این از خودگذشتگی را سپاس گوییم باز کم است.

دراین جلسه مهندس «حیدر اسکندرپور » شهردار شیراز و دکتر «قاسم مقیمی» عضو شورای شهر شیراز به عنوان اعضای افتخاری بنیاد خیریه نمازی معرفی و تندیس این بنیاد را دریافت کردند.

درپایان این دیدار از یادمان شهدای مدافع سلامت به صورت نقاشی روی دیوار که به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز انجام گرفته بود، رونمایی و از مدافعان سلامت این مرکز تجلیل به عمل آمد.

.

.

 

برچسب ها : تگ ثبت نشده است